Hosting
Size En Hızlı Hosting ve Mail Sunucu
cpanel icon
lsws icon

Web Hosting Sunucu Yönetimi

HOSTİNG NEDİR?
HOSTİNG NEDEN GÜVENLİ OLMALI ?
HOSTİNG ALIRKEN NELERE DİKKAT ETMEK GEREKİR?

CentOS  son versiyonuna sahip Linux sunucumuzda PHP güncel sürüm kullanmanız için uygun olan paketlerimizdir. Aynı zamanda veritabanı olarak MySQL bulunan Linux sunucularımızda İoncube bileşenini de kullanabilirsiniz. Ayrıca WordPress, Joomla, phpbb gibi PHP ve MySQL ile yazılmış hazır sistemleri de kullanabilirsiniz.

Bir web sayfası yapmak istiyorsanız, yayınlamak istediğiniz sayfalar, resimler veya dokümanlar internet kullanıcıları tarafından erişebilen bir bilgisayarda (sunucu) bulunmalıdır. Bu bilgisayar sizin evde ya da iş yerinde kullandığınız bilgisayarınız olamaz çünkü gerekli programlar ve donanımlarınız varsa bile bilgisayarın internet bağlantısı bu işi gerçekleştirmek için yetersiz kalacaktır.

Bu sebeple internette site yayınlamak için özel olarak üretilmiş, internet omurgasına hızlı bağlantısı olan, birçok kullanıcıya aynı anda hizmet verebilecek bir bilgisayarda (sunucuda) yayınlamak istediğiniz dosyaların bulundurulması (hosting) gerekir. İşte web sitenize ait dosyaları barındıran ve internet kullanıcılarının erişimine sunabilen bu bilgisayarlara web sunucusu (web server), bu veri barındırma ve yayınlama işlemine de web hosting denmektedir.

Web hosting işini yapan birçok şirket ve her şirketin size uygun olabilecek farklı boyutlardaki hosting paketleri bulunmaktadır.

WordPress Hosting Nedir?

WordPress Hosting, WordPress web siteleri için özel olarak dizayn edilmiş sunucu ve network alt yapısında sunulan, tek tıkla kurulum, yüksek CPU ve RAM kaynağına sahip olan hosting’dir. WordPress Hosting’lerde disk, bant genişliği, veritabanı, CPU, RAM, Server Cache gibi özellikler WordPress sitelerin en iyi çalışacağı seviyede optimize edilmiştir.

www

Neden Çok Hızlı ?

Hızlı WordPress sitelerinin mimarı

Neden Çok Kolay?

Webmaster ve yazılımcı desteği olmadan WordPress yönetimi

Yüksek CPU & RAM Kaynağı

WordPress yönetimi

WordPress Sitelerinizi Ücretsiz Taşıyoruz!

Taşınmak gözünüzü mü korkutuyor? Korkutmasın!

Farklı firmada yer alan WordPress web sitelerinizi uzman WordPress ekibimiz ücretsiz olarak , sorunsuz bir şekilde taşımaktadır. Hiçbir veri kaybı yaşamadan Point Bilgi İşlem’e geçiş yapmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.